Mail: hormal@nextra.sk Úvod Naše služby

hormal@nextra.sk

Histioria   firmy  HORMAL   sa   začala  písať  v  roku  1992 s počtom 10 zamestnancov. Rok 1995 zaznamenal významný rozvoj firmy vo vytvorení maloobchodnej predajne pod názvom Farby, Laky, Drogéria.   

Postupne  sa počet pracovnikov strojnásobil, čím je firma, čo  sa  týka   svojej  hlavnej  činnosti  a  zamerania  jedna z najväčších v celom kraji.

Cieľom firmy je poskytovať zákazníkom kompletné a kvalitné služby a zavádzať stále nové technológie..

Firma HORMAL firma oslavuje tento rok 20-te výročie založenia,  počas  ktorých  zrealizovala desiatky zakázok, na  ktorých  konci  boli  vždy  spokojní  zákazníci. Každému z nich sa snažíme ponúknuť to najvýhodnejšie riešenie, ktoré vyhovuje jeho podmienkam a zabezpečí kvalitný výsledok práce. Dlhoročné skúsenosti v stavebnom priemysle sú zárukou toho, že všetky Vaše požiadavky dokážeme zrealizovať.

Vlastníme strojové a technické vybavenie a zároveň  máme k dispozícii odborne kvalifikovaných zamestnancov, preto dokážeme pružne zareagovať a zrealizovať akýkoľvek nápad zo strany zákazníka.

Dvadsaťročná skúsenosť, dobre vyškolení zamestnanci, dobré technické vybavenie sú základom Vašej spokojnosti a zárukou kvality.

Naša ponuka nepredstavuje iba zateplenie. Ponúkame obnovu   celého   objektu  od  technickéhoho   podlažia, cez vstupné priestory, stavebné otvory, balkóny, zateplenie až po rekonštrukciu strechy.

Kvalita v našom ponímaní znamená výber tých najkvalitnejších certifikovaných materiálov, ktoré budú použité pri komplexnej obnove vášho bytového domu. Kvalita pre nás znamená aj dodanie vysokej bonity prevedených prác, ktorá je realizovaná našim tímom certifikovaných montážnych partií.

ÚVOD O NÁS NAŠE SLUŽBY REFERENCIE CERTIFIKÁTY A LICENCIE KONTAKT

Hormal NZ s.r.o., Tatranská 52, 940 01 Nové Zámky

GPS súradnice: 47.980743,18.151359       47° 58' 50",18° 9' 4"